A është ky hajni më budalla (Video)

0

Një video mjaft qesharake po qarkullon nëpër internet.

Një hajdut që mbase është fillestar në këtë”profesion” ka bërë që shumë persona të qeshin me këtë video.

Hajduti shihet duke u afruar pranë shtëpisë dhe tenton të futet aty, dhe ai kërkon që të futet nga dritarja, edhe pse nuk e shihte se garazhda nuk kishte fare derë.

Në fund pasi e thyen dritaren, ai futet nga ajo, dhe kur e kupton që aty s’ka asgjë, ai del shumë ngadalë nga dera dhe largohet.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »