A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten
15:59 | 13 Qershor 2018
Këngëtarja Dhurata Ahmetaj kohen e fundit siç duket ajo po shijon pushimet e saja në maksimum, shkruan ORAinfo.

Dhurata si kurrë më parë është ekspozuar shumë në rrjetet social

Ajo është komentuar dhe pëlqyer në mas të madhe nga ndjekësit e saj.

Në një fotografi ajo shfaqet me rroba banjo dhe duket goxha e ekspozuar .

Por ajo se çka ra në sy është mbishkrimi të cilën e ka hedhur Dhurata duke e quajtur veten bukuroshe./ORAinfo/

Kejvina Kthella
S