A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten

0

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj kohen e fundit siç duket ajo po shijon pushimet e saja në maksimum, shkruan ORAinfo.

Dhurata si kurrë më parë është ekspozuar shumë në rrjetet social

Ajo është komentuar dhe pëlqyer në mas të madhe nga ndjekësit e saj.

Në një fotografi ajo shfaqet me rroba banjo dhe duket goxha e ekspozuar .

Por ajo se çka ra në sy është mbishkrimi të cilën e ka hedhur Dhurata duke e quajtur veten bukuroshe./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »