A e keni ditur këtë truk, kur s’keni valë në telefon, e keni një zgjidhje (Foto)

0

Me siguri se ju ka rastisur ndonjëherë që mos të keni valë në telefon dhe të keni penges. Por ekziston një zgjidhje që mund të iu hyj në punë. 

Kjo mund të bëhet nëse keni lidhje të ëirelessit.

Kjo zgjidhje ekziston në telefonët e juaj, vetëm duhet ta aktivizoni./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »