A e keni dëgjuar këngën e re të Norës me Gjikon? (Video)

0

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko dhe kengetarja Nora Istrefi kanë publikuar këngën e re. Indeksonline ua sjellë pamjet LIVE te performancës në Feriza.

Padyshim se publiku ka mirëpritur këtë këngë e cila tregon një tematik tejet interesante. Shikojeni më poshte:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »