A e dini dhëndri i cilit politikan është Longari? (Foto)

0

Ilir Prapashtica është aktor dhe u bë i njohur falë rolit të Longarit në serialin “Familja Moderne”, ku morri edhe pëlqimin e audiencës.

Aktori në fjalë ka marrë pjesë në shumë projekte filmike, por edhe më seriale të kohës. Ilir Prapashtica nuk është nga ata aktor që pëlqejnë të ekspozohen e të jenë kudo.

Pra, është dukshëm më i rezervuar, shkruan “Kosovarja”.

A e keni ditur që Ilir Prapashtica-Longari është i martuar me vajzën e Nexhat Dacit?

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »