A dëshironi ta dini nëse po ju kërkon policia e Kosovës, klikoni këtu

0

Tash çdo qytetar i Kosovës do të mund ta di nëse është në kërkim të Policisë. Krejt këto të dhëna do të mund t’i mësoni veç me një klikim.

Qytetarët e Kosovës tash e tutje mund ta dijnë saktë nëse kanë ose jo ndonjë gjobë.

 

 

Policia e Kosovës e ka bërë publike një link në të cilin mund të shihen gjobat dhe kundërvajtjet që i kanë qytetarët.

Krejt këto të dhëna mund t’i merrni vetëm duke u regjistruar.

Ky është linku:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »