A blen paraja çdo gjë? Ja “prova” e një miliarderi rus! (Video,+18)

0

Nipi i një miliarderi rus përsëri ka lëshuar video tronditëse.

foto

Këtë herë ai ka dashur të tregojë dhe të provojë se paratë mund të blejnë çdo gjë, dhe t’i detyrojë njerëzit në gjëra që ai që pa para me siguri do kishte marrë ndonjë shuplakë. /tetovasot/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »