A besoni që Enca është e bukur edhe me pak grim?

0

Jemi mësuar që ta shohim me plot grim në fytyrë prandaj po thuajse të gjithëve na është dukur e bukur.

Enca

Por, Enca Haxhija di të rrijë edhe me pak grim, pasi që duket se pa të nuk del dot në foto. Ajo ka postuar një fotografi në

Instagram përmes së cilës shihet që sapo është kthyer në shtëpi dhe është zgjuar nga gjumi.

Po juve, a po ju duket Enca e bukur me këtë pamje. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »