Shkodra e biçikletave për shëtitje?! Ja për çfarë e përdor ky 28-vjeçar (FOTO)

0

biciklla

Një 28-vjeçar nga Shkodra u arrestua nga policia pasi ishte duke transportuar me biçikletë municione.
Prel Pllumbaj 28 vjeç, u arrestua në lagjen “Ndoc Mazi” pasi duke lëvizur me biçikletë u konstatua me qese të dyshimta.

Pas kontrollit të ushtruar iu gjetën 5 pesë granata difensive, 3 tre ndezësa, 645 fishekë model 56 të cilat u sekuestruan në cilësin e provës materiale.

Në kushtet e flagrancës u bë gjithashtu kontrolli i banesës së këtij shtetasi, ku u gjet dhe iu sekuestrua një armë gjahu pa leje.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »