A është ky trupi i Mirsad Ndrecajt, i vrarë në Kumanovë? (Foto +18)

0

Gazetari hulumtues Zoran Bozhinovski ka publikuar një foto sipas të cilit është trupi i pajetë i Mirsad Ndrecaj – Komandant NATO-së i vrarë gjatë luftimeve të .

Nato

Fotoja sipas tij, është bërë nga pjesëtar të shërbimit sekret dhe i janë dërguar drejtorit të DSK për t’i vërtetuar faktet se lideri i grupit të Kumanovës, Mirsad Ndrecaj – Komandant Nato është i vrarë dhe ai mund të jetë i qetë.

Por, sipas gjitha gjasave fotoja duhet të jetë e Xhafer Zymberit, i cili gjithashtu është vrarë7 gjatë luftimeve në Kumanovë me forcat policore maqedonase./Shqipmedia/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »