UEFA “zgjohet” mirë, “pendohet” për gabimin me Shqipërinë (Foto)

0

UEFA është “penduar” për gabimin skandaloz të bërë dje kur ia riktheu tre pikë Serbisë dhe ia hoqi Shqipërisë.

uefa

Sot në mëngjes është përmirësuar gabimi duke e rikthyer Shqipërinë në pozitën e dytë me 10 pikë, ndërsa Serbia ka mbetur e fundit me minus 2 pikë.

Lajmi bëri dje bujë në mediat shqiptare dhe si duket kjo gjë ka ndikuar që UEFA të përmirësoi skandalin e këtij publikimi./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »