Messi i bën të përplasen mbrojtësit e Paraguait (Video)

0

Lionel Messi nuk shënoi asnjëherë por ai sërish shkëlqeu në fitoren 6-1 të Argjentinës ndaj Paraguait.

messi-i-b-euml-n-t-euml-p-euml-rplasen-mbrojt-euml-sit-e-paraguait-video_hd

Sulmuesi i Barcelonës ishte protagonist në të gjitha golat, tre prej të cilëve ishin asiste të tij, transmeton Telegrafi.

Por ai tregoi aftësitë e tij edhe duke dribluar mbrojtësit kundërshtarë të cilët ishin rreth tij në shumicë.

Në një moment, ai kalon topin në mesin e tyre, dhe derisa vetë i shmang ata i le duke u përplasur me njëri tjetrin.

Ja video… /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »