4 vjeçari shqiptar pushton mediat kineze (Foto)

0

Ai është vetëm 4-vjeç, por falë aftësisë në modelim dhe stilit të tij, ka marrë famë ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për vogëlushin Ardi Klimenta, me origjinë nga Peja, por i lindur në Zvicër që momentalisht është shndërruar në një hit në mediat kineze, ndonëse nuk ka shkelur ende atje./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »