Fotolajm: Partizan-Zvezda, serbët djegin flamurin kuqezi

Krahas incidenteve dhe dhunës ndërmjet vete, tifozët serbë në ndeshjen ndërmjet Partizanit dhe Crvena Zvezdës e kanë djegur edhe flamurin kombëtar shqiptar.

Në derbin më të madh serb pati rrahje para fillimit të ndeshjes, përleshje me policët gjatë ndeshjes, hedhje të mjeteve piroteknike, ndërprerje të disahershme të takimit dhe për ta kompletuar të keqen, tifozët e dogjën flamurin kuqezi. /Telegrafi/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »