30 të plagosur nga shpërthimi i një bombole gazi në Pogradec

0

Në Pogradec ka shpërthyer një bombol gazi, duke lënduar 30 persona. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Beragozht në komunën Dardhas.

bombola
Gjithashtu, bëhet e ditur se bombola ka shpërthyer brenda një lokali. Deri më tani nuk dihen detaje të tjera. Policia ka shkuar në vendngjarje së bashku me ambulancat dhe zjarrfikësit./shekulli

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »