2po2 publikon këngën “Prishtinali”

0

Është publikuar kënga “Prishtinali” e reperit 2Po2, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Dj Blunt, Lumi B, Lyrical Son, Capital T, Real 1, Mixey dhe Dj Flow.

PrishtinaliNë klipin për Prishtinën shfaqen edhe basketbollisti Granit Rugova, portieri i Prishtinës, Kushtrim Mushica dhe Fadil Vokrri.
Në klipin “Prishtinali” janë shfaqur pothuajse të gjitha lagjet e kryeqytetit dhe padyshim tifozëria e flakët “Plisat”./Indeksonline/

https://

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »