24-vjeçari që u hodh mbrëmë nga ndërtesa në Mitrovicë, ky është lajmi i fundit

0

Një 24-vjeçar vdiq pasi të mërkurën rreth orës 23:00 u hodh nga kati i gjashtë i një ndërtese në Mitrovicë.

Burime të Gazetës Metro, brenda Policisë së Kosovës, bëjnë të ditur se viktima është nga Shqipëria. Ai banonte me qira në ndërtesën nga ku u hodh, dhe ra në tarracën e lokalit “Zippo”.

Edhe pse në vendngjarje kishte dalë Ambulanca, dhe viktima ishte transportuar për në spital, raportohet se ai kishte vdekur në vend.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »