13 shtatori e pret Medvegjën me zgjedhje të parakohshme lokale!

0

Kryetarja e kuvendit të Republikës së Serbisë, znj.Maja Gojkoviq, ka shpallur zgjedhjet për asambleistë lokal për kuvendin komunal të Medvegjës.

medvedja-so-480x360

Sipas këtij vendimi zgjedhjet e parakohshme do të mbahen më datë 13 shtator të këtij viti, bënë të ditur kabineti i kryetares së kuvendit. Pas hyrjes në fuqi të këtij vendimi, dhe publikimit në “Fletoren zyrtare të Republikës së Serbisë”, do të përcaktohen afatet mbi punën e zgjedhjeve./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »