11 vjeçari nga Konçuli në Akademin e FC Bayern München (Foto)

0

11 vjeçarin nga Konçuli, Joel Adili luan për juniorët në Akademinë e FC Bayern München, Joel Adilin po e pret një karrierë e shkëlqyer në ekipin e FC Bayern München, pasi që akademia ka vërejtur se Joel Adili ka talent të lartë në futboll dhe pritet shumë nga ai.


Joel Adili jeton në München të Gjermanis me familjen e tij, por si fëmijë i akademisë së FC Bayern München, ai ka vënë në dukje se ai ka talent në futboll dhe tani për katër vjet po e mban Joel Adilin në ekipin e juniorëve të FFC Bayern München, që të tregoj aftësitë e tij profesionale në akademi dhe FC Bayern München.
Akademia merret me ngritjen e karrierës së talentëve të rinjë e ku edhe Joel Adili po e formon karrierën e tij në futboll andaj ne shpresojm që Joel Adili një ditë të jetë edhe si përfaqësues i Luginës në karrierën e tij në futbollin e FC Bayern München./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »