​Ronaldo rrezikon pezullimin (Foto)

0

Cristiano Ronaldo dhe Daniel Carvajal janë vetëm një karton të verdhë larg pezullimit me një ndeshje mos lojë.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo duhet të ketë kujdes me sjelljet e tij, pasi mund të pezullohet.

Portugezi ka katër kartonë të verdhë dhe në rast të ndëshkimit në ndeshjen e ardhshme, do të mungonte në sfidën e radhës.

Të njëjtin rast e ka edhe mbrojtësi i djathtë, Daniel Carvajal. /Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »