​Realin nuk e shpëton as Ronaldo, mposhtet dhe mbetet 7 pikë mbrapa Barcelonës

0

Real Madrid është mposhtur në Santiago Bernabeu nga Real Betis me rezultat minimal 0:1.

Kampioni i Spanjës, Real Madrid ka shkuar në tre ndeshje radhazi pa fitore në Santiago Bernabeu, pasi është mposhtur me rezultat 0:1 nga Betis.

Golin e etëm dhe të fitores për vendësit e shënoi Sanabria në minutën e 90+4.

Pas kësaj humbje Reali bie në vendin e gjashtë me 8 pikë, 7 më pak se sa Barcelona në vendin e parë. /Express/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »