​Qesharake: Ronaldos i ndihmojnë edhe në Playstation (Video)

0

Cristiano Ronaldo po kalon momente të jashtëzakonshme në fund të këtij edicioni me Real Madridin.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo këtë edicion nuk ka shënuar sikurse viteve të kaluara, por mund ta mbyll vitin me dy titujt kryesor.

Ai dhe skuadra e tij po akuzohen nga tifozët e Barcelonës dhe Bayern Munichut që po ndihmon nga gjyqtaret, duke mos ndalur pozita jashtë loje dhe raste të tjera të dyshimta.

Për ta rritu edhe më shumë këtë dyshim, duket se Ronaldos po i ndihmojnë edhe në Playstation.

Në një video të postuar, shihet se si Ronaldo po i ndihmojnë në Pro Evolution Soccer, ku edhe pse topi shkon drejt në portier, ai kalon përmes trupit të tij dhe shënohet gol.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »