​Motrat Vjollca e nisin me këmbë të mbarë vitin 2017

0

Janë dy fytyrat televizive më të dashura për publikun.
Bëhet fjalë për motrat Marina dhe Luana Vjollca, dy prezantueset të cilat përbejnë lajm kudo.

Siç duket të dyja tashmë i kanë përvjelë mëngët për të vazhduar rrugëtimin e tyre televiziv në ambientet e televizionit ku ato punojnë.

Është një fotografi e publikuar nga Luana Vjollca në rrjetet sociale në të cilën është shfaqur së bashku me Marinën, ku ka bërë të ditur se të  dyja kanë nisur punën, transmeton KosovaPress.

“Me te ftuarën e pare @marina_vjollca

Me te ftuaren e pare @marina_vjollca 😛 Gjysma ime! Filluam..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »