​Milan vazhdon me fitore

0

Milan ka shënuar fitore të pastër prej 2:0 ndaj SPAL në Serie A.

Skuadra e Milanit ka shënuar fitoren e katërt në pesë ndeshjet e para të Serie A, duke mposhtur në San Siro skuadrën e SPAL me rezultat 2:0

Golat për Milanin në këtë takim i shënuan Ricardo dhe Kessie, të dy nga pika e bardhë.

Pas kësaj fitoreje Milan mbetet në vendin e katërt më 12 pikë, 3 më pak se sa Napoli dhe Juventus në vendin e dytë. /Express/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »