​Milan u kthehet fitoreve në Serie A

0

Skuadra e Milanit ka shënuar fitore ndaj Sassuolos me rezultat të pastër 0:2.

Milan u është kthyer fitoreve në Serie A, duke mposhtur në udhëtim skuadrën e Sassuolos me rezultat 0:2.

Golat për Milanin në këtë ndeshje i shënuan Romagnoli dhe Suso.

Pas kësaj fitoreje Milan ngritët në vendin e shtatë më 19 pikë, 13 më pak se sa Napoli në vendin e parë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »