​Lamtumirë Milan (Foto)

0

Manchester United, Juventus dhe Real Madrid po interesohet për portierin italian, Gianluigi Donnarumma.

E ardhmja e Gianluigi Donnarummas duket larg Milanit, pasi lojtari po kërkohet nga Manchester United, Juventus dhe Real Madrid, shkruan Calciomercato.

Milan i ka ofruar kontratë të re me 3.2 milionë euro në sezon dhe shiritin e kapitenit, për ta mbajtur italianin në San Siro.

Por, agjenti i Donnarummas, Mino Raiola ka kërkuar 4 milionë euro në sezon, ose do të shes lojatrin në ndonjë skuadër tjetër. /Express/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »