​Katastrofë për Juventusin, ylli i skuadrës mungon në gjysmëfinale (Foto)

0

Sami Khedira do të mungojë në gjysmëfinalen e parë të Ligës së Kampionëve.

Mesfushori gjerman, Sami Khedira do të jetë një humbje e madhe për Juevntusin dhe trajnerin Massimiliano Allegri.

Khedira është bërë i pazëvendësueshëm në formacionin e parë, por nuk do të luaj në ndeshjen e parë gjysmëfinale.

Gjermani në ndeshjen ndaj Barcelonës u ndëshkua me karton të verdhë, duke u suspenduar për një ndeshje.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »