​Juventus ofron 17 milionë euro dhe Leminan për yllin e Valencias

0

Juventus e dëshiron me çdo kusht mbrojtësin e djathtë të Valencias, Joao Cancelo.

Drejtuesit e Juventusit kanë hyrë seriozisht në garë për mbrojtësin e djathtë të Valencias, Joa Cancelo, shkruan Corriere dello Sport.

Për portugezin Juventus ka ofruar 17 milionë euro dhe shërbimet e mesfushorit francez, Mario Lemina.

Skuadra spanjolle kërkon 35 milionë euro dhe besohet se kjo ofertë mund të jetë e pranueshme.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »