​‘Juventus e meritoi fitoren’

0

Fabinho e ka pranuar se Juventus e ka merituar fitoren ndaj skuadrës së tij.

Mesfushori brazilian i Monacos, Fabinho ka thënë se Juventus ka qenë skuadër më mirë se sa skuadra e tij.

“Ata ishin më të mirë dhe merituan fitoren”, tha shkurt Fabinho pas ndeshjes.

Kujtojmë se Juventus fitoi në Monaco me rezultat të pastër 2:0, me dy gola të sulmuesit argjentinas, Gonzalo Higuain. /Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »