​Gjiganti anglez i bindur se do të transferojë Iscon

0

Isco po vazhdon të shkëlqejë edhe këtë sezon me fanellën e Real Madridit dhe Spanjës.

Paraqitjet e mira të Iscos me Real Madridin kanë bërë që shumë skuadra të interesohen për shërbimet e tij.

Një nga to është edhe Manchester Cty, pasi lojtari pëlqehet shumë nga trajneri Pep Guardiola, shkruan Don Balon.

Por, transferimi i tij do të jetë shumë i vështirë, sepse Isco pëlqehet shumë nga trajneri Zinedien Zidane dhe javë më parë e vazhdoi kontratën deri në vitin 2022.

Klauzola aktuale e Iscos është 700 milionë euro.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »