​FIFA publikon renditjen e re të Kombëtareve, ja ku renditet Shqipëria (Foto)

0

Shqiperia

Shqipëria vazhdon të mbetet në vendin e 37 të FIFA’s

FIFA ka publikuar renditjen e re të shteteve, ku Kombëtarja shqiptare vazhdon të mbetet në pozitën e 37’të.

Shqipëria gjendet në renditje më lartë se shumë Kombëtare tjera të madha, por nuk ka arritur që të bëjë ndonjë ngritje.

Në vendin e parë vazhdon të mbetet Argjentina, e ndjekur nga Belgjika dhe Kolumbia që përmbyllin top treshen. /Express/

top10

top30

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »