​Djali i Zidane shënon supergol në mini El Clasico (Video)

0

Elyaz Zidane është djali i katërt i legjendës së Real Madridit dhe Francës, Zinedine Zidane.

Të katër djemtë e Zinedine Zidane merren me futboll dhe luajnë në akademinë e kampionit të Evropës, Real Madrid.

Pavarësisht se dy të mëdhenjtë janë ftuar dhe kanë luajtur për ekipin e parë, duket se djali i vogël, Elyaz është më i talentuari.

Ai këtë e ka treguar edhe në mini El Clasicon ndaj Barcelonës, ku shënoi një supergol. /Express/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »