​Bale në United? Befason Mourinho

0

Jose Mourinho insiston se Gareth Bale asnjëherë nuk ka qenë në planet e Manchester Unitedit.

Trajneri portugez ka thënë se Gareth Bale duket shumë i lumtur në Real Madrid, skuadër e cila është në një situatë shumë të mirë.

“Bale në United? Jo. Jo, sepse ju keni kontakt, keni ndjenja dhe ju i kuptoni gjërat. Duket se Bale e pëlqen Madridin, e pëlqen sfidën dhe gjendjen që është skuadra”, tha fillimisht Mourinho gjatë konferencës për media.

“Ai është në një skuadër ku është në një situatë shumë të mirë. Nuk kam parë kurrë dëshirën e tij për t’u larguar, kështu që pse duhet të harxhojë energji në këtë”.

Real Madrid dhe Manchester United od të takjhen sonte me fillim nga ora 23:00 në San Jose.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »