​Bale me fjalë të mëdha për Zidane

0

Gareth Bale ka lavdëruar trajnerin e tij Zinedine Zidane, për të cilin ka thënë se din gjithçka rreth futbollit.

Anësori uellsian, Gareth Bale ka dhënë një intervistë për The Telegraph, ku ka folur edhe rreth trajnerit Zinedine Zidane.

Ai tha se Zidane të imponon respektin, pasi ka fituar gjithçka në futboll.

“Zidane të imponon respektin, sepse ka fituar gjithçka. Ai di gjithçka rreth futbollist spanjoll dhe Evropian. Ai po ashtu di  gjithçka edhe rreth Real Madridit, si në fushë po ashtu edhe jashtë saj”, tha Bale. /Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »